La plecarea în cantonamentul din Slovenia, Bogdan Andone a vorbit și despre pierderea suferită de FC Argeș.

”Și acum am o speranță că Adel Bettaieb se va întoarce. Am discutat cu el și mi-a promis că în țară va juca doar la FC Argeș. Am încredere în cuvântul lui, dar dacă va primi o ofertă bună din străinătate, e normal să plece pentru binele lui”, a declarat Bogdan Andone, potrivit digisport.ro.
Bogdan Andone a promovat cu gruparea piteșteană și, în primul an în SuperLigă, a dus echipa în play-off și în semifinalele Cupei României.



0 Comentarii