Web Analytics
scris luni, 08.01.2024

Accident în Argeș, la Mihăești. Atac de panică

Au fost mai mai multe evenimente rutiere luni, 8 ianuarie, în Argeș, dându-le de lucru serios pompierilor și polițiștilor. Cel mai recent dintre acestea, semnalat de ISU, Argeș a avut loc în comuna Mihăești.

Citește și: Accident urât în Curtea de Argeș. Femeia lovită de două mașini e în stare gravă

Este vorba despre un accident în care au fost implicate două autoturisme, intrate în coliziune. Prin urmare, au fost mobilizați pompierii de la Detașamentul Câmpulung, cu o autospecială de intervenție și cu o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.

Paramedicii SMURD au evaluat o femeie, în vârstă de aproximativ 30 de ani, care, după impactul celor două mașini, a suferit un atac de panică.

În urma monitorizării, nu a fost necesar transportul ei la spital” – au precizat cei de la ISU Argeș.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...