După Finanțe și Garda Financiară, Argeșul mai pierde încă o șansă de a avea o instituție-coordonatoare de regiune. De această dată este vorba de ITM Argeș, care se va duce la Ploiești, acolo unde va fi conducerea regională. Totul, sub pretextul reorganizării instituției. Pierderea e una importantă, mai ales că ITM e o instituție de maximă importanță pe partea de control. Așa că Argeșului i-au mai rămas speranțe de capitală regională doar pentru AJOFM și Casa de Pensii… (ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii