Deşi au trecut aproape trei săptămâni de când comisarul şef Ionel Ispir a preluat conducerea Poliţiei argeşene, pe site-ul oficial tot Petre Ioniţescu a rămas şef. Visele spulberate în realitate par să rămână atârnate în mediul virtual, altfel nu se explică de ce pagina web a Inspectoratului de Poliţiei al Judeţului Argeş îl prezintă pe Ioniţescu ca având calitatea de şef (cu împuternicire), iar pe Ispir adjunct al şefului (tot cu împuternicire). Este adevărat că doar o singură fotografie mai ilustrează componenţa echipei manageriale a IPJ, iar aceea îl reprezintă pe Ionel Ispir. Şi nu este o poză „cu împuternicire”, deoarece comisarul şef Ispir a ajuns şef printr-un concurs în care l-a avut contracandidat chiar pe „împuternicitul” Ioniţescu. (ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii