Uniunea Naţională a Executorilor Judecătoreşti a aprobat recent Tabloul executorilor pe anul 2021. Acesta cuprinde 878 de practicanţi, cu 16 mai mulți față de anul trecut. Dar în cadrul Camerei executorilor judecătoreşti de pe lângă Curtea de Apel Piteşti sunt acum 35, cu doi mai puțini față de anul trecut. 23 dintre aceştia îşi au birourile în Argeş: câte 2 la Câmpulung şi Topoloveni, câte unul la Curtea de Argeş şi Costeşti şi 17 la Piteşti, restul de 12 fiind activi pe lângă instanțele din judeţul Vâlcea.
C.I.B.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii