Începând cu data de 22 februarie, doctorul Gabriel Copciag își încheie mandatul de director medical al Spitalului Județean de Urgență Pitești. În locul său vine dr. Costin Ștefan. Tânărul medic a fost șef al secției Medicală II dar a mai ocupat și, pentru o perioadă, în cursul anului trecut, postul de director medical al Spitalului Județean de Urgență Argeș.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii