Ca și cum nu ar fi fost suficiente scandalurile și neregulile din ultimele luni, Inspectoratul Școlar Argeș e la pământ și în ceea ce privește propria pagină web, una de toată jena. Culmea e că „generalul” fără glorie Tudosoiu și adjuncții săi nici măcar nu apar pe site.
Astfel, dacă dai click pe rubrica „Conducere” îți apare invariabil același răspuns încă din vara lui 2013: „Nu există articole în această categorie”. Nici dacă vreți să vedeți CV-urile personalului Inspectoratului Școlar nu aveți mai mult succes: la rubrica respectivă apare cinic: „Mai jos puteți vizualiza CV-urile personalului ISJ.” Și… atât.
Site-ul Inspectoratului Școlar e de nota doi și în ceea ce privește comunicatele de presă, singurul comunicat fiind postat în… noiembrie 2013. Ce ar mai fi de spus? Așa „general”, așa site: jenant și ineficient.
(ELECTRO-CUTARE)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii