Cristian Soare, supranumit și prefectul convalescent, după starea somnolent-depresivă care îl caracterizează în permanență, și-a luat din nou concediu. De data asta de odihnă, dar la băi, la Felix, ca să îmbine utilul cu plăcutul. Adică își tratează angoasele care îl bântuie în permanență, cele legate de DNA sau de diferite sarcini pe care trebuie să și le asume, însă îi este teamă, dar se și relaxează sub soarele tonic ce scaldă cea mai celebră stațiune termală din vestul țării. (ELECTRO-CUTARE)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/25/2-mese-zilele-campulungului-1564-300x172.jpg)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii