A fost seara accidentelor, luni, la Pitești! Imediat după ce doua autoturisme s-au ciocnit în zona stadionului Nicolae Dobrin, un alt accident a avut loc pe Bulevardul IC Brătianu.
Potrivit primelor informații, 4 mașini au fost implicate intr-un accident, în zona Rectorat. În urma evenimentului au rezultat 3 victime care au necesitat de transportul la spital.
La fața locului s-au deplasat pompierii cu o autospecială de intervenție, o autospecială de descarcerare și o ambulanță SMURD, alături de un echipaj SAJ.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii