SC Apa Canal 2000 Pitești anunță sistarea apei potabile în Pitești, miercuri, 24 iunie. Oprirea temporară va fi în intervalul orar 9,00- 13,00 și va afecta Centrul municipiului. Conducerea societății își cere scuze utilizatorilor pe care îi informează că se efectuează lucrări de branșare la hidranți în cadrul investiției Reabilitare Piața Primăriei.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii