Săptămâna trecută, directorul Administrației Județene a Finanțelor Publice Argeș, Petre Cojocaru, a ieșit la pensie. Pentru o carieră neîntinată și neîntreruptă vreme de 35 de ani și pentru profesionalismul de care a dat dovadă întotdeauna, Jurnalul de Argeș îl declară pe Petre Cojocaru – Omul Săptămânii!
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/24/3-Sorin-Stanciu-omul-1564-300x172.jpg)
Sorin Stanciu
Sâmbătă, 20 iulie, în cadrul adunării generale desfășurate în aula Universităţii Ecologice...
0 Comentarii