La ultima ședință a PSD Argeș, în calitate de președinte interimar al organizației, Tudor Pendiuc a venit cu propunerea, adresată atât primarilor mai înstăriți din județ, cât și membrilor Biroului Executiv, să cotizeze cu câte 10 milioane de lei vechi la campania electorală de la prezidențiale a lui Victor Ponta. Numai că propunerea pecuniară a primarului Piteștiului a cam rămas în ceață, cei prezenți neschițând vreun gest, nici de aprobare, nici de respingere. Ca să-l parafrazăm pe rapper-ul Puya, e foame de bani în PSD Argeș. Nu-i așa, domnule Pendiuc?
(ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii