Anul care se încheie a fost unul dens, aglomerat și plin de realizări pentru Gheorghe Badea, cel mai puternic om de afaceri din județ. Totul a culminat cu deschiderea Centrului de Afaceri Piteşti, proiectul cu cea mai mare valoare din Regiunea de Dezvoltare Sud-Muntenia, ce reprezintă ţinuta business a mediului de afaceri din Argeş. Și, după un an în care momentele de respiro au fost o raritate, Gheorghe Badea și-a luat acum o binemeritată pauză. Omul de afaceri va petrece Revelionul în Statele Unite alături de soție, urmând a reveni la Pitești în prima jumătate a lunii ianuarie.
(ELECTRO-CUTARE)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/25/2-mese-zilele-campulungului-1564-300x172.jpg)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii