Centrul Cultural Pitești, Liga Scriitorilor din România şi de Expresie Română de Pretutindeni-Filiala Argeș și Grupul Vocal „Armonia” au organizat marți, 12 ianuarie o nouă ediție a Cenaclului Armonii Carpatine. Manifestarea s-a desfășurat în Sala Ars Nova, din cadrul Centrului Cultural Pitești și la eveniment au participat zeci de creatori de cultură care au dorit să-și promoveze lucrările. D.G.
Teatru la Piteşti cu impact tulburător: „Oameni şi şoareci”
Duminică, 21 iunie, la ora 19, Teatrul "Alexandru Davila" din Piteşti vă invită, în Sala Sudio...



0 Comentarii