Centrul Cultural Pitești, Liga Scriitorilor din România și de Expresie Română de Pretutindeni-Filiala Argeș și Grupul Vocal Armonia au organizat miercuri, 4 noiembrie, o nouă ediție a Cenaclului Armonii Carpatine. Evenimentul s-a derulat în Sala Ars Nova, din cadrul Centrului Cultural Pitești și a cuprins o lectură publică, susținută de membrii ligii și un recital muzical, oferit de Grupul Vocal Armonia. D.G.
Teatru la Piteşti cu impact tulburător: „Oameni şi şoareci”
Duminică, 21 iunie, la ora 19, Teatrul "Alexandru Davila" din Piteşti vă invită, în Sala Sudio...



0 Comentarii