Web Analytics
scris joi, 11.03.2021

Marian Iordache

În urmă cu câteva zile, un bărbat din Câmpulung a anunțat pe facebook că se va sinucide. Comisarul-șef Marian Iordache, șeful Poliției Câmpulung Muscel, s-a deplasat rapid la locul în care se afla bărbatul, pe care îl cunoștea și pe care îl ajutase într-o problemă ce privea starea de sănătate a fiicei sale în urmă cu câteva luni. Pentru că a acționat rapid și a reușit să împiedice un om să își pună capăt zilelor, Jurnalul de Argeș îl declară pe comandantul Poliției Câmpulung, Marian Iordache – Omul Săptămânii!

Marian Iordache

Citește și Șeful Poliției Câmpulung a convins un bărbat să nu se sinucidă, după ce a văzut pe Facebook că acesta vrea să-și incendieze apartamentul

Distribuie!

1 Comentariu

  1. Dle ministru Bode!Este concludent ca aveti pe cine pune , in fruntea IPJ Arges,nu un om de tipologia dlui Neagoe,care sa ne fie cu iertare,nu are ce cauta pe acel post!Verificati dle ministru!

Articole asemănătoare

Mihai (Miguel) Gane

Mihai (Miguel) Gane, poetul român din Lerești stabilit la Madrid de la 9 ani, și-a lansat...

Virgil Ghiţă

Virgil Ghiță, 27 de ani, eroul României din meciul cu Austria, cel care a înscris în prelungiri și...

George Caval

Cei mai importanți oameni de afaceri ai județului au participat, joia trecută, la a XXX-a ediție a...

Ilie Popa

În perioada 26-28 septembrie a avut loc cea de-a 25-a ediție a Simpozionului Internațional...

Dorin Mirea

Nume mari ale cinematografiei românești participă an de an la Ceramus Film Festival „Muzica în...

Mihaela Stănciulescu

Pe 11 septembrie, „Asociația Puncte de vedere”, condusă de argeșeanca Mihaela Stănciulescu, și...

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită