În perioada 8-14 decembrie, șapte personalități argeșene își sărbătoresc ziua de naștere. Primul sărbătorit, pe 8 decembrie, este Dumitru Secăreanu, primarul comunei Dâmbovicioara. Pe 9 decembrie va fi în centrul atenției colegul nostru de redacţie Cristi Radu. Sărbătoriții din 10 decembrie sunt Dorin Mărășoiu, inspector silvic, și violonistul Cătălin Iancu. Sărbătoriții din 12 decembrie sunt chestorul Bogdan Berechet, șeful Poliției Capitalei, și omul de afaceri Cătălin Grosu de la „Catali Shoes”. Pe 13 decembrie va primi felicitările cuvenite preotul Decebal Floroaica. ”Jurnalul de Argeș” le urează tuturor La Mulți Ani!
Citește și „La Mulţi Ani, Române, fii mândru de ţara ta!”
0 Comentarii