Îndrăgita Gașcă Zurli face bani grei din numeroasele concerte susținute în țară. Inclusiv la Pitești. Astfel se face că din ultimele două concerte pe care le-au avut la Pitești, la Vivo Mall și în Piața Vasile Milea, cei din Gașca Zurli au câștigat peste 12.000 de euro, o sumă comparabilă cu cele primite de vedetele muzicale de top din România. Dacă pentru concertul de la Vivo Mall Pitești, Gașca Zurli a primit peste 7.000 de euro, pentru concertul susținut marți, 5 decembrie în Piața Vasile Milea, trupa s-a ales cu 5.000 de euro. Și asta după negocieri intense avute săptămâna trecută cu oficialii de la Consiliul Județean Argeș, organizatorii concertului.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/25/2-mese-zilele-campulungului-1564-300x172.jpg)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii