Nu prea are cu ce se lăuda primarul comunei Cocu, Gheorghe Țucă, atunci când vine vorba despre rețeaua de gaze, drumuri bune sau apa, care, cum vine vara, cum se oprește din senin. Are, însă, edilul comunei argeșene două fete frumoase foc. Una lucrează la CJ Argeș. Cealaltă nu știm unde lucrează, că stă mai mult plecată prin locații de vis, în care nici crema societății piteștene nu prea are acces. De exemplu, zilelea astea, când în țară se tremură la -20 de grade, Alexandra își etalează pe facebook fizicul ”sculptat” și bronzat. Unde? Tocmai în Bahamas. Parcă numai să crape de invidie electoratul lui tati.
(ELECTRO-CUTARE)
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii