De la privatizarea din 1999, Dacia a dovedit o preocupare constantă pentru îmbunătăţirea condiţiilor de muncă, a securităţii la locul de muncă şi a condiţiilor sociale ale salariaţilor săi. Cheltuielile şi investiţiile făcute în cei 12 ani se ridică la peste 74 milioane de euro şi toţi aceşti bani au fost cheltuiţi pentru a le crea salariaţilor condiţii mai bune de desfăşurare a activităţii, de servire a mesei, vestiare şi grupuri sociale, servicii medicale de primă urgenţă.
Președintele Israelului, la comemorarea pogromului de la Iași. Alina Gorghiu a fost prezentă, alături de IPS Teofan, argeșean din Corbi
Sâmbătă s-a comemorat Pogromul de la Iași, care a început pe 27 iunie 1941. S-au scurs 85 de ani...



0 Comentarii