Astăzi, 31 martie 2018, începând cu ora 10:00, la Teatrul Al. Davila, a avut loc Conferinţa Judeţeană de Alegeri a Organizaţiei Femeilor Liberale Argeş, la care a participat şi preşedintele Organizaţiei Femeilor Liberale – Florica Cherecheş dar şi preşedintele PNL Ludovic Orban. A fost o conferinţă fără emoţii dat fiind faptul că a fost o singură candidată la postul de preşedinte, Anca Barbu. După, exprimarea votului, doamnele liberale au mers să socializeze între ele iar domnii au participat la întrunirea Comisiei de Cultură de la Florica.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii