Miercuri, 18 decembrie, de la ora 17.00, în Sala Ars Nova de la Casa Cărții are loc un concert de colinde susținut de Grupul Folk „P620”, precum și de copii și tineri care urmează cursul de chitară din cadrul Centrului Cultural Pitești. Evenimentul este coordonat de cantautorul Tiberiu Hărăguș.
M.S.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/afis-Mioveni-225x300.jpg)
Folclorul autentic, din nou la Mioveni! Trei seri de spectacol în august
În perioada 2-4 august va avea loc cea de-a V-a ediție a Festivalului-Concurs Național de Folclor...
0 Comentarii