Web Analytics
scris miercuri, 30.04.2025

Călin Georgescu află la o zi DUPĂ primul tur al alegerilor dacă scapă de controlul judiciar

Decizie șocantă a judecătorilor, în procesul în care Călin Georgescu așteaptă să afle dacă scapă de controlul judiciar! Instanța a rămas în pronunțare până pe 5 mai, adică abia la o zi după primul tur al alegerilor prezidențiale. Ședința a fost una extrem de scurtă, iar Călin Georgescu a ieșit din sală după doar jumătate de oră. 

Călin Georgescu află la o zi DUPĂ primul tur al alegerilor dacă scapă de controlul judiciar

Citește și Bărbat amendat cu 12.000 de lei pentru abandonarea unui câine

Călin Georgescu s-a prezentat la secția de poliție, pentru procedura controlului judiciar. Liderul suveranist a fost întâmpinat de numeroși susținători, care i-au scandat numele.

Citeste mai mult https://www.realitatea.net/stiri/actual/calin-georgescu-in-fata-unei-decizii-cruciale-cu-cateva-zile-inainte-de-alegeri-sistemul-face-presiuni-disperate-impotriva-celui-mai-popular-lider-politic_6811b6aa149a732fee3b2542

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită