Lovitură de efect pe piața media din Argeș. Postul de televiziune ANTENA 3 PITEȘTI poate fi urmărit, din această săptămână, în format digital și pe rețeaua de cablu digital RCS-RDS, de luni până vineri, în intervalul orar 7-8 și 15-16 și în weekend între 10 și 13. Emisiunile locale răman în continuare și în programul analog, dar si pe Facebook, Antena 3 Pitești. Postul local, sub un brand național, se angajează să ofere, in continuare, buletin de știri, emisiuni informative (administrative, politice, educative, culturale, sportive), revista presei și producție video.
M.S.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii