Dorin Falcă, directorul adjunct de la Finanțe Argeș, își mărită fata în acest weekend. El și Laura, soția sa, vor fi socri mici pentru singurul lor copil, Teodora. Aceasta se va cununa civil și religios pe 13 iulie, sâmbătă, cu alesul inimii ei, Mihai Tănase. Nași le vor fi Alexandra și Alexandru Becuț, iar felicitările, masa și dansul vor avea loc la Complexul „Happy Mariage” din Pitești, str. Constantin Dobrogeanu Gherea nr. 1, din vecinătatea Auchan Găvana.
Cu sublinierea că ne-a plăcut mult logo-ul pe care și l-au ales pentru invitația de nuntă – ”Nu contează cu adevărat ce ai în viață, ci pe cine ai alături când treci prin viață” – Jurnalul de Argeș le urează tinerilor ”Casă de piatră”!
M.S.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii