La efectuarea unui viraj, un autoturism a căzut în apă, în comuna Albestii de Argeș, lângă pepinieră. Nu sunt victime iar persoana din interior, respectiv șoferul- a ieșit singur din apă. Conducătorul auto a fost scos din râpă, pe partea carosabilă, de un pompier.
Au intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD acesta oferind primul ajutor șoferului care a suferit un atac de panică.La fața locului a ajuns și primarul localității.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii