Una din ultimele decizii semnate de judecătoarea Mona Pivniceru, până să-și dea demisia din magistratură pentru a fi numită ministru al justiției, a fost numirea judecătorului piteștean Ion Rebeca în funcția de președinte al Secției I civilă a Curții de Apel Pitești. Numirea s-a făcut în urma propunerii făcute în acest sens de către președintele CA Pitești, Gheorghe Diaconu, la secția pentru judecători a CSM, acolo unde judecătorul Rebeca a susținut un interviu, după care i s-a semnat decizia de numire, pentru o perioadă de trei ani. (ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii