Web Analytics
scris duminică, 10.05.2026

Cine arbitrează duelul Dinamo – FC Argeș

FC Argeș se pregătește de duelul cu Dinamo, din cea de-a treia etapă a returului din play-offul Superligii României. Jocul este programat pe Stadionul ”Arcul de Triumf” din București, duminică, 10 mai, de la ora 19.

Comisia Centrală a Arbitrilor (CCA) a anunțat brigada care va oficia partida dintre Dinamo București și FC Argeș.

Astfel, arbitru central a fost desemnat Andrei Florin (Târgu Mureş). Acesta va fi ajutat de asistenții Avram Valentin (Bucureşti) și Vodă Alexandru (Alba Iulia). Arbitrajul video va fi analizat de Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi) și Marinescu Vasile (Bucureşti).CCA l-a desemnat observator pe Boca Sorin (Iaşi).

Citește și: Mirel Rădoi, trei eșecuri din trei meciuri pe banca lui Gaziantep

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...