Web Analytics
scris joi, 13.03.2025

Un fost portar la FC Național s-a sinucis. Avea doar 47 de ani

Radisa Ilic, fostul portar al celor de la FC Național, a fost găsit mort joi, 13 martie, la doar 47 de ani. Chiar dacă momentan nu se cunoaște în mod oficial cauza exactă a decesului, potrivit primelor informații sosite din Serbia ar fi vorba despre o sinucidere.

Publicația telegraf.rs scrie că este vorba despre o sinucidere, acesta sărind de pe terasa apartamentului în care locuia. Momentan această informație nu a fost confirmată.

Citește și: Gloriile alb-violete au păreri împărţite despre şansele de promovare ale Argeşului

Radisa Ilic a jucat, în urmă cu mai bine de 20 de ani, pentru cei de la FC Național. În țara noastră, acesta a fost legitimat jumătate de an, dar a evoluat doar un meci, în 2004. Acesta a fost în poartă la duelul pierdut de FC Național în fața celor de la FC Argeș, scor 1-4, când a fost integralist și a încasat 4 goluri.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...