Pe o ploaie mocănească “Let’s do it, Romania” a curăţat, sâmbătă 25 septembrie a.c., judeţul Argeş de gunoaie. La acţiune au participat 90% din comunele argeşene şi peste 10.000 de voluntari. Acestui demers i s-a alăturat şi cunoscutul cântăreţ piteştean Andrei Tiberiu Maria, alias Smiley, cel care, alături de Antonio Enache din echipa Herbalife, au adunat gunoaiele de lângă podul de la Purcăreni. Solistul a revenit astfel în judeţul de unde a plecat în lumea mare a muzicii şi pe care nu l-a uitat niciodată. (I.O.)
România U20, calificare spectaculoasă la Mondialul din China. Echipa pregătită de piteșteanul Alin Oprescu a învins Brazilia
Naționala feminină U20 de handbal a României a obținut calificarea în faza principală a...



acest antonio enache are un comportament bizar….nu este de mirare ca este fanatic al sectei herbalife