Web Analytics
scris vineri, 06.10.2023

Agresorul din Piața Războieni a fost încarcerat

Bărbatul care a amenințat o femeie, cu un cuțit, în cartierul Războieni din Pitești, a fost reținut pentru 24 de ore. Poliția transmite că a fost încarcerat.

În cursul zilei de sâmbătă, 7 octombrie, va fi prezentat în fața Parchetului de pe lângă Judecătoria Pitești, cu propunere de luare a unei măsuri preventive.

Citește și Polițist filmat în timp ce lovește și amenință cu moartea minore dintr-un centru familial

Bărbatul de 28 de ani s-a manifestat agresiv, având asupra sa un cuțit, în piața din Războieni, vineri, 6 octombrie. Polițiștii au fost sesizați în jurul orei 13:30 și l-au dus la audieri. Femeia amenințată a făcut plângere împotriva agresorului. Mai multe detalii, AICI.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...