Web Analytics
scris marți, 08.11.2022

În prima lui zi de muncă, un polițist și-a pierdut încărcătorul cu 15 gloanțe!

În prima lui zi de muncă, un polițist din București a… comis-o: și-a pierdut încărcătorul de la arma de serviciu! Iar acest fapt a declanșat o anchetă internă la Poliția Capitalei.

Citește și: Autorul accidentului mortal de la Dobrești a fost externat


Este vorba despre un polițist de la Secția 12, care a constatat la ieșirea din schimb că nu mai are încărcătorul de rezervă cu cele 15 gloanțe aferente – scrie digi24.ro. Iar acum, evident, polițiștii din București au o nouă misiune: să găsească acel încărcător. De asemenea, în paralel, se derulează și o anchetă internă pentru a se stabili în ce condiții s-a petrecut pocinogul.  

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...