Web Analytics
scris marți, 26.07.2022

Fostul arhitect-șef al Primăriei Pitești s-a înscris în PUSL

Fostul arhitect-șef al Primăriei Pitești și al Câmpulungului, Cătălin Ghiță, a intrat în politică! Acesta este noul membru al organizației Partidul Umanist Social Liberal – organizația Miroși.

Fostul arhitect-șef al Primăriei Pitești s-a înscris în PUSL

De curând, acesta și-a făcut apariția în cadrul unei vizite de lucru a conducerii județene a partidului din localitatea argeșeană Miroși, acolo unde, a fost surprins alături de avocatul Cătălin Gherzan, actual președinte PUSL Argeș, precum și alți membri ai partidului.

Citește și: Alianţa Naţională a Organizaţiilor Studenţeşti din România a transmis Ministerului Educaţiei 273 de amendamente privind legile educaţiei

De asemenea, la eveniment au mai fost prezenți și fostul primar al Piteștiului, Tudor Pendiuc și consilierul local Marian Niță de la Costești.

Amintim că, pe 24 iulie a.c., Cătălin Ghiță a demisionat din funcția de arhitect-șef al Primăriei Pitești. (A.N)

Sursa foto: observatordearges.ro

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită