După exprimarea votului aleșilor locali care au decis cine vor fi noii viceprimari ai Piteștiului, primarul Cristian Gentea a declarat: „evident că sunt dezamăgit că Titi Tudosoiu nu va fi viceprimar. E un om cu experiență dovedită si cu multă putere de muncă. Mi-ar fi fost mai ușor să fac echipă avându-l pe el.
Citește și: Defrișările ilegale nu sunt oprite! Petiție pentru un SUMAL 2.0 funcțional, eficient și corect
Îmi va fi greu, dar asta e, trebuie să îi felicit pe cei doi viceprimari, de la PNL și USR, și îi învit la muncă. Cine vrea doar circ și pentru asta vine în primărie nu va putea face echipă cu mine. Asta e! Încă o dată ii felicit pe domnii Tofan și Mihăilescu și sper ca ei să fi înțeles mesajul meu”
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii